Serbia Open 2021 Petrovaradinski kupčet 7.10.2021 20:50
Start list by classescreated by OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
M12 (7)2,0 km 40 m13 C
StnoChipnoNameClubStart
2095318Petar BauerStražilovo STR0:00
223736Djordje VukovićNovi Sad NSD2:00
2095306Luka ŠelićStražilovo STR4:00
435141Slavko PopovićStražilovo STR6:00
233336Stefan ČančarevićStražilovo STR8:00
2095303Nenad PopovićStražilovo STR10:00
VacantVacant12:00
 
 
M14 (5)3,8 km 100 m19 C
StnoChipnoNameClubStart
2095317Sava StarovićNovi Sad NSD6:00
2070984David PetrovićStražilovo STR8:00
2800962Damjanović AntonioKošutnjak KOŠ10:00
2077076Ilja DžigurskiNovi Sad NSD12:00
VacantVacant14:00
 
 
M16 (7)3,9 km 96 m18 C
StnoChipnoNameClubStart
2095312Janko ŽivkovStražilovo STR1:00
233740Andrej DamjanovićKošutnjak KOŠ3:00
2095320David HusagStražilovo STR5:00
Mirea Radu MihailUniversitatea Craiova7:00
1413991Stefan BauerStražilovo STR9:00
VacantVacant11:00
2070981Srđan PopovićStražilovo STR13:00
 
 
M18 (4)4,0 km 96 m19 C
StnoChipnoNameClubStart
8518849Nikola KostićKošutnjak KOŠ17:00
8090485Milan NajdanovićKošutnjak KOŠ19:00
1413997Ivan VujanovićKošutnjak KOŠ21:00
VacantVacant23:00
 
 
M20 (2)4,5 km 135 m21 C
StnoChipnoNameClubStart
2046061Aleksa BankovićPobeda POB1:00
VacantVacant3:00
 
 
M21A (2)4,5 km 135 m21 C
StnoChipnoNameClubStart
206458Uroš MladenovićNovi Sad NSD5:00
VacantVacant7:00
 
 
M21B (6)3,9 km 96 m18 C
StnoChipnoNameClubStart
2114754Radomir RadivojevAzimut plus AZM19:00
2095315Boris StarovićNovi Sad NSD21:00
442575Roman SladičŠkofjeloški orientacijski klub23:00
2114751Vladimir ĆirićAzimut plus AZM25:00
223731Martin ĆukNovi Sad NSD27:00
VacantVacant29:00
 
 
M21E (3)4,9 km 140 m25 C
StnoChipnoNameClubStart
8296989Enrico MannocciItaly0:00
2116510Nemanja VasiljevićČelik ČLK2:00
VacantVacant4:00
 
 
M35 (7)4,2 km 110 m21 C
StnoChipnoNameClubStart
2095309Zlatko RadojčićNovi Sad NSD14:00
233048Dejan AvramovićKošutnjak KOŠ16:00
8650850Jordi Riuro PonceALIGOTS18:00
7210006Daniele GuardiniASD Orsa Maggiore20:00
1302834Dejan NikolićPobeda POB22:00
2090557Vladimir MatuskiNovi Sad NSD24:00
VacantVacant26:00
 
 
M45 (3)3,9 km 96 m18 C
StnoChipnoNameClubStart
8463111Srđan Điđi MrkovićPobeda POB28:00
206411Aleksandar StojanovićJasenica JAS30:00
VacantVacant32:00
 
 
M55 (6)3,8 km 100 m19 C
StnoChipnoNameClubStart
888889Zoran MilovanovićJasenica JAS24:00
Patrick FarrellyPobeda POB26:00
2090559Duško RadojčićNovi Sad NSD28:00
8651400Jose Angel Nieto PobleteO-CIUDAD REAL30:00
1413329Dragiša VitNovi Sad NSD32:00
VacantVacant34:00
 
 
M65 (3)2,7 km 80 m17 C
StnoChipnoNameClubStart
2114755Kosta ĆirićAzimut plus AZM17:00
2090560Veljko RadovićNovi Sad NSD19:00
VacantVacant21:00
 
 
M70 (3)2,3 km 70 m14 C
StnoChipnoNameClubStart
437223Đorđe ZagoracPTT PTT31:00
233357Borislav StevanovićIndividualac33:00
VacantVacant35:00
 
 
W12 (9)2,0 km 40 m13 C
StnoChipnoNameClubStart
1413328Tara ŽagarNovi Sad NSD14:00
2077058Rajna PetrovićStražilovo STR16:00
8518850Milica VeljovićMagic Map MGM18:00
223749Una MešićNovi Sad NSD20:00
2077064Maša BauerStražilovo STR22:00
2095302Milena GrbovićNovi Sad NSD24:00
4660104Dunja ČančarevićStražilovo STR26:00
2116507Marta TrajkovićČelik ČLK28:00
VacantVacant30:00
 
 
W14 (8)2,7 km 80 m17 C
StnoChipnoNameClubStart
4660099Doris NikolićPobeda POB1:00
Milica StuparevićKošutnjak KOŠ3:00
8233000Anđela VeljovićMagic Map MGM5:00
2070986Mirjana PopovićStražilovo STR7:00
2095305Jasna StarovićNovi Sad NSD9:00
Anja DorčićKošutnjak KOŠ11:00
8211000Emilija VeljovićMagic Map MGM13:00
VacantVacant15:00
 
 
W16 (4)3,8 km 100 m19 C
StnoChipnoNameClubStart
233337Janjić SofijaKošutnjak KOŠ16:00
1453000Ljubenović AnastasijaKošutnjak KOŠ18:00
435104Teodora StajićKošutnjak KOŠ20:00
VacantVacant22:00
 
 
W18 (2)3,9 km 96 m18 C
StnoChipnoNameClubStart
2077031Eva ŠolajaKošutnjak KOŠ15:00
VacantVacant17:00
 
 
W20 (2)4,0 km 96 m19 C
StnoChipnoNameClubStart
2077043Eleonora BogdanovićNovi Sad NSD25:00
VacantVacant27:00
 
 
W21A (1)4,0 km 96 m19 C
StnoChipnoNameClubStart
VacantVacant29:00
 
 
W21B (2)3,8 km 100 m19 C
StnoChipnoNameClubStart
2077066Svetlana BauerStražilovo STR36:00
VacantVacant38:00
 
 
W21E (7)4,2 km 110 m21 C
StnoChipnoNameClubStart
428073Maja GajićKošutnjak KOŠ0:00
2095316Dragana ŽivkovićNovi Sad NSD2:00
7062493Dudu ErolODTU SK4:00
1413323Katica RistićNovi Sad NSD6:00
8516530Alice SelemItaly8:00
233088Nataša TodosićPobeda POB10:00
VacantVacant12:00
 
 
W35 (3)3,8 km 100 m19 C
StnoChipnoNameClubStart
Alexandra SvarcovaALIGOTS40:00
2095310Ružica PeršićStražilovo STR42:00
VacantVacant44:00
 
 
W45 (4)2,7 km 80 m17 C
StnoChipnoNameClubStart
2095304Melinda BogdanovićNovi Sad NSD23:00
8660023Tatiana KalenderogluIstanbul Orienteering Grubu25:00
233153Sonja StarovićNovi Sad NSD27:00
VacantVacant29:00
 
 
W65 (4)2,2 km 60 m14 C
StnoChipnoNameClubStart
430335Milica JovanovićSoko 2015 SOK9:00
2114753Eržebet ĆirićAzimut plus AZM11:00
2800112Snežana TodosićPobeda POB13:00
VacantVacant15:00
 
 
OPEN (7)2,7 km 80 m17 C
StnoChipnoNameClubStart
Boško KrivičićOK Perkmandeljc Trbovlje31:00
233329Milos ĆukNovi Sad NSD33:00
2077030Luka IvaniševićSK DMB35:00
218959Dragan KrivičićOK Perkmandeljc Trbovlje37:00
223736Marina ĆukNovi Sad NSD39:00
Marko JocićOK Perkmandeljc Trbovlje41:00
VacantVacant43:00